x
Šriftas:  
Fonas/spalva:  
Iliustracijos:  
Šiuo metu esantis Lazdynų baseino ir sporto klubo užimtumas: 0%
Šiuo metu yra laisvų vietų į suaugusiųjų mokymo plaukti grupes. Kviečiame registruotis čia.
Jau vyksta registracija į vaikų vasaros plaukimo pamokas. Kviečiame registruotis čia.
Šiuo metu yra laisvų vietų į nėščiųjų mankštą vandenyje. Kviečiame registruotis čia.


Informuojame, kad birželio 24 d. (pirmadienį) baseinas ir sporto klubas dirbs nuo 8 val. iki 21 val.

* grupinės treniruotės NEVYKS

* suaugusių mokymo plaukti treniruotės NEVYKS 

Gerb. kliente, dėl vyksiančio Europos jaunimo plaukimo čempionato, Lazdynų baseinas, įskaitant sporto salę, nuo birželio 28 d. iki liepos 7 d. (imtinai), bus uždarytas.

Naujienos

Startuoja projektas ,,Plaukti gali visi" - šeši dalyviai pasiryžo išmokti plaukti ir įveikti ilgo nuotolio distanciją

2024-04-08

Kovo pabaigoje startavo projektas ,,Plaukti gali visi”. Mėnesį laiko trukusioje atrankoje buvo sulaukta per 500 paraiškų žmonių, kurie panoro tapti projekto herojais.

 

Nemokantys plaukti, labai silpnai plaukiantys kandidatai galėjo teikti paraišką ir dalyvauti atrankoje. Buvo atsižvelgiama į dalyvio motyvaciją, sportavimo istoriją, ar dalyvis turi vandens baimę.

 

,,Buvo labai įdomu sulaukti tiek daug paraiškų - visiškai to nesitikėjome. Labai džiugu matyti, kad žmonės nori išmokti plaukti, įveikti savo baimes, kad visi tokie skirtingi!" - džiaugėsi projekto organizatorius Mantas Marcinkevičius.

 

Projekto pavadinimas ,,Plaukti gali visi” - kasmetinis Vilniaus plaukimo maratono šūkis, siekiantis įrodyti, kad plaukimas yra universalus ir prisidedantis prie geros žmogaus savijautos sportas.

 

Nors visuomenėje vyrauja požiūris, kad išmokti mėgėjiškai plaukti yra ganėtinai sudėtinga, ypač jeigu jau esi suaugęs, projektas sieks įrodyti priešingai. Visai nesvarbu amžius, kūno sudėjimas, išvaizda - plaukti gali visi.

 

Asta Bizevičienė, Laima Bieliauskaitė, Eglė Balčiūnaitė, Nerijus Venckus, Remigijus Burneika ir Matas Daunys - šeši projekto herojai, kurie per 5 mėnesius trunkančių treniruočių pasiryžo išmokti plaukti bei rugpjūčio 25 d. sudalyvauti ilgo nuotolio atvirų vandenų distancijoje Vilniaus plaukimo maratone.

 

Kaip sekasi herojams siekti savo tikslų, stebėkite Swim Vilnius | Vilniaus plaukimo maratono socialiniuose tinkluose bei Tv3.lt